Başlangıç > SesliSosyete Kameralı Ve Sesli Ücretsiz Chat > SesliSosyete.Org SesliSosyete Chat Sohbet Eglence Platformu

SesliSosyete.Org SesliSosyete Chat Sohbet Eglence Platformu

Sesli Sosyete  İnsanların Bir Araya Gelerek Kameralı Ve Sesli Ücretsiz Chat Yapmalarını Sağlıyoruz

Batı Avrupa: Birçok ülkedeki abone sayısı 2010’da düşmeye devam etti. Fakat yine de Avusturya ve İspanya abone sayısında istikrarlı ülkeler oldu. Pazardaki daralma trendinin önümüzdeki 4 yıl boyunca devam etmesi bekleniyor. Bölgedeki bu yöndeki daralma beklentisi yaklaşık yüzde 1 civarında bulunuyor.

WorldPress yılın fotoğrafını seçti

Güney Afrikalı fotoğrafçı Jodi Bieber’ın 18 yaşındaki Afgan kızı portreleyen fotoğrafı 54.cü World Press Fotoğraf Ödülleri’nde yılın fotoğrafı seçildi

World Press’de ödül alan fotoğraflar 100’e yakın şehri dolaşacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Geniş Açı Proje Ofisi koordinatörlüğünde Forum İstanbul’da açılan World Press sergisinde fotoğrafseverlerle buluşacak.

Diğer ödül alan fotoğraflar
En iyi spot haber fotoğrafı ödülü
Péter Lakatos “Suicide jump” (İntihar atlayışı)

En iyi haber fotoğrafı
Riccardo Venturi, Contrasto (Zıtlık)

En iyi spor fotoğrafı
Mike Hutchings, South Africa, Reuters.

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama Ofis temizliği, Ay Işıgı Şirketi alanında faaliyet veren temizlik firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunma yarışındadır, ofis temizliği, esnasında kullanılmakta olan temizlik ekipmanları TSE standartlarına uygun olup kullanıldığı yüzeylerde hassas yüzeylere zarar vermeden temizlik yapılmaktadır, Ofis temizliği ve beraberin de büro, işyeri, plaza, imalathane, mağaza, üretim veGeri dönüşüm, tesisleri, sosyal tesisler, ofis katlarının temizliği, yangın sonrası, inşaat sonrası, genel su basması, tadilat sonrası, boya badana sonrası, yeni taşınma sonrası, ofistemizliği periyodik ofis temizliği, akşam ofis temizliği, hizmetleri ve daha detaylı ofis temizliği yapılmaktadır

Maltepe Halı Yıkama Daire Temizliği Ev Temizliği Ay Işığı Şirketi Atında Ev temizliği hizmetimiz ile ev temizlik işlerine vakit ayıramayan, ev temizliği nasıl yapılır, pratik ev temizliği gibi konularda tecrübesi olmayan gündelik temizlikçi hizmeti arayanlar için çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçiler ve ekonomik ev temizliği fiyatları ile Acıbadem genelinde temizlik şirketleri ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Daire temizliği kapsamında pencere silme, koltuk temiziği, halı temizleme gibi extra ihtiyaçlarınızıda çok uygun temizlik fiyatları ile yapıyoruz.

Açık kaynak oops Zamanlama herşeydir

Bir süre önce, hakkında açık kaynak reklam yazdı. Ben (iki, aslında) bir aydan fazla bir fikrim yoktu iken ben hakkında yazmak istedim başka konular vardı, çünkü ben, üzerine oturdu. Ama sonunda civarında var.

En kısa zamanda açık kaynak reklam Yazımın yayınlanan, ben Pepsi zaten nitelemişti ne yaptığını bir yorum var. O zaman sadece açık kaynak reklam sağlamaya adamış bir firma açmıştı bireysel bir yorum var. Ve ertesi gün, ben geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir kitap aç Marka denilen bulundu.

kurumsal bir başlık, özel bir ajans, ve kitap (ve nihai fuar) Konuşmacılar: sanayinin kongre, yazımda benim puan her üçü tahminlerin eğlenceli hale getirmek için bir yarı şaka bir tonda yazılmış iken.

Ben fikir düşününce benim yazı yayınlanmış olsaydı, öncülük olabilir. Şimdi ben sadece hızlı takip ediyordu.

Benim açık ders birkaç hafta için bir fikir-bile oturup kalmamasıdır. Doğru zaman geldiğinde, birden fazla kişinin fikir alırsınız. Ve reklam geri kalanı gibi, sadece bir fikir değil, aynı zamanda fikir yürütme’s. Ve bu fikir yürütülebilir ne kadar hızlı’s.

Şimdi ise sadece benim kendi basit ve açık ders öğrenebilirler. Sonuçta ben bunun için fikir yazılan hafta önce takip var ve artık nihayet yayınlamaya etrafında alıyorum. Ama belki benim size fikir hareket ile beklemek değil çağrıştıracak bu erken yazılan başarısız

Bir Battaniye ile Cozy kadar

Battaniye dikiş hissettim başarı ile anlık anahtar olduğunu. Sadece kulağa çok rahat, çok çalışın olmaz kim. Ben tüm bu bulmaktı umuduyla pdf , ama sizin için form ne yazık ki bizim yaptığımız başka bir gezi ERile Isabela zaman bu (5). O Punkin kırdı kolunu, yoksul. O cesurdu öyle. Biz 02:00 Yaklaşık kadar yatakta idi değil, burada Bayagi yavaş bir gün öyle. Ben sırayla olduğumu düşünen bir sapan couture. Ama şimdi, kısa uyku sırasında o, neden benimle bu deneyin. Ben hafta sonu istedim sizin için en uygun zaman bu var sana!

senin keçe, 6 telli nakış ipliği, nakış iğne ve makas toplayın

* 1 * Cut out çok ve çift olarak hissettim cirlces çok. çelenk her daire tarafında her olmalıdır çift tabaka, ya da farklı bir eşleme veya. çelenk Bir süre yaklaşık 5 veya 6 ayak, ben setleri 60 kesip dışarı hakkında. dinlenme kesim şablonu takip bir ben bir makara üzerine biri olarak bu kullanılır ben sadece o hissettim parçası.

* 2 * kenar musunuz dan 1 / 4 inç uzakta biri hakkında parçalardan biri “tutam dikiş” ne bir arayacağım. Bu tarafta değil gösteri diğeri olacak sadece bu malzeme, böylece yoldan gitmek her oldukça etmez küçük ankraj Stich.

* 3 * daire üzerinde diğer, ilk adet dikiş üstüne olarak katman ondan, kenar uzakta inç 4 1 / hakkında da, üzerinden hissettim.

* 4 * daire karşı kenarına kadar sıkın hafifçe çekin ve sol bir döngü bitmeden çekerek tüm üzerinden iğne göndermek için iplik laçka. Senin iki adet başlamalıdır için güzel bir araya sıkışmış olabilir şimdi.

* 5 * dikiş şimdi arka Enter / 4 inç arası 1, hakkında kenarından ilk 4 ve 1 /.

* 6 * Ve bir kez daha yerine dikiş önce sıkma döngü kalan iğne ilk geçiş yoluyla tamamen geçmesine izin bolluk sizin çekerek.

* 7 * daire dikiş hem de birbirlerini ve gelen kenar sizin yaptığınız bakımı, daire tersi battaniye dikiş (Devam bu adımları) 6 5 &.

* 8 * yapılmış bir demirleme döngü ilk önce çok iğne ile başlayan dikiş yine pass ulaşmak.

* 9 * Şimdi tekrar üzerinde daire çevirmek ve dikiş bir iradesi “ray eksik bir” bakınca. yapılan dikiş edildi olun ilk üzerinden sadece gidiş dikiş bu geri üstten çıkış parçasının hissettim ve geri geliyor.

* 10 * döngü ilk Döngü aynı tekrar düğüm biraz yukarı içine sıkın geçmesine yol önce çekerek tüm iğne ve daha sonra üzerinden döngü.

* 11 * Şimdi parçaları ikisi arasında iğne barınmaktadır, sokmak için kuyruğa hissettim ve geri yollar uzak üzerinden küçük bir gel dışarı. için iplik yakın kalan senin kesip atın mümkün hissetti.

* 12 * çevrelerin çekimi şimdi patlamış mısır çekimi gibi sıralamasını! Iplik nakış ipliği boyu uzun ve sen, sonunda düğüm düğüm döngü içine uzun bir kravat. Bu döngü çelenk asmak yardımcı olur sen olmak nasıl. Sonraki yan ve dışarı diğer keçe parçaları iki aracılığıyla yapmak iğne pass sonra daire küçücük bir achoring sonunda dikiş az bir. yapılan hiçbir dikiş böylece devam sandviç keçe ile yavru iğne, iyice tüm çevrelerin senin.

Voila! Wow hissettim iyi.

Bence var gibi bu kadar beğeneceğinizi umuyoruz. Sadece tuhaf çok yaptığımız gibi renkli ya da yapabileceği eğlenceli renk kombinasyonları ton vardır. Ben de battaniye dikiş için rastgele benim nakış ipliği seçti. Ayrıca çevrelerinde büyük küçük ve eklemek sen yolu 2 / 3 ‘lar hakkında cirlce etrafında dikişli yaptıktan sonra içine bir parça pamuk yapabiliriz. Bu küçük daireler poofy ve top gibi olur.

Söz yakında eğlenceli cut-out süs desenleri paylaşmak için!

bunun gibi KEÇE çünkü

bunun gibi KEÇE çünkü

neredeyse Aralık için buraya weirdly sıcak edilmiş olmasına rağmen, ben bizim bahçede etrafında kutsal ağaçlar el işi du jour için güzel bir zemin vermiştir ki heyecanlıyım. Özellikle ben henüz bizim ağaçları başardı değil beri. Umarım bu hafta sonu. Ben Noel süsleri için oluşturulan hissettiği oldukça eminim. Bu ve bu tür sıcak, çocuksu bir doku böylece bir el busying malzemesi olarak bağışlayıcıdır. En kısa sürede Juliana ve ben bu güzellikler üzerinde başladı, tüm çocuklar eylem üzerinde istedim.

Ben olurdum oldum ben konuşurken hakkında bit pazarı durma bu hafta, ama-olmayan küçük ağaç süsleme bazı bu eve sahip yeni ve harika bir orada vintage düğmeler buldum. O yer alacağı giyim hakkında aşınma ve yıpranma o koyarak onları endişe de vardır’s in düğmeleri tür-a-one-of için mükemmel değil kutunu sen saklamak görünüyor ya, giysi bulmak için ev. Bu yolu bir hatıra bu. Ben de bir çizgili kazak kesip Gapdiğer güve bazı’s akşam yemeği için kullanabileceğiniz bir leke olarak son zamanlarda vardır. şapka üzerinde bir eşarp gibi bak o? Eğlenceli.

Ben yapılan küçük çelenk için size bir ders üzerinde çalışıyorum. O ve çok eğlenceli oldu gerçekten malzeme ve dikiş açısından sadece temelleri gerektirir! Sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum! Ayrıca tokat olacak bazı eğlence süs için bazı kesme kalıpları da şekiller kadar. sonsuz renk kombinasyonları mevcuttur ve 9×12 adet başına 20cents de, onun hakkında en ekonomik şey son zamanlarda çocukları ile yaptığım vardır.

benim demet oh ile yapıyor şirin şeyler görünceye kadar bekle-so hissettim fab. Bunların hiçbiri yeterince alabilirsiniz. Kendi oda ve temiz ödevlerini halletmek için yeni pazarlık aracıdır.

SesliSosyete Platformu

Aslında söylenecek o kadar söz , o kadar laf varki yazsam ne bu sayfalar sığabilir nede siz okuyabilirsiniz. Fakat , sizlere bir kaç cümle ile olayı özetleyerek yazıcağım .

Evet isimlerini burada yazmak dahi istemediğim sanalın yüz karaları İnsanları taklit ederek sonrada onlardan para koparmaya çalışarak birşeyler yapabiliceklerini Kişiler !  Herkes kimin ney olduğunu kimin gerçek kimin sahte olduğunu emin olun ki bilir ve bilicekte ! Benimle MUHATTAP dahi olamayan insanlar benimle konuşmalar yapmış ‘ haha ‘ parantez içinde gülerim buna sadece atma ile tutma ile birşey olmuyacagından emin olabilirsiniz sizin yaptığınız sadece

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: